srutos

srutos
srutos statusas T sritis ekologija ir aplinkotyra apibrėžtis Organinė trąša, susidaranti daugiausia iš gyvulių šlapimo ir mėšlo irimo produktų. Turi 0,25–0,5 % azoto, 0,1–0,12 % fosforo, 0,4–0,6 % kalio. atitikmenys: angl. foulwater; night soil vok. Gülle, f; Jauche, f; Kotstoff, m; Spülwasser, n rus. жидкий навоз, m; фекалии

Ekologijos terminų aiškinamasis žodynas. – Vilnius : Grunto valymo technologijos. . 2008.

Нужна курсовая?

Look at other dictionaries:

  • srutos — srùtos dkt. Iš tvárto bėga srùtos …   Bendrinės lietuvių kalbos žodyno antraštynas

  • srutos — statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok. Flüssigmist …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • srutos — srùtos sf. pl. (2) J.Jabl, DŽ, NdŽ, Vrb, Plv, (4) Š, Ds, Pbs 1. N, M, L, Rtr, DŽ, KŽ, Prk, Kv, Nm, Skr, Žg skystas tvarto mėšlas: Srùtos vis nuo mėžinio varva K.Donel. [Tvarto] slenkstis žemas, srùtos lauk bėga Plv. Pilna duobė srutų̃ pribėgo… …   Dictionary of the Lithuanian Language

  • Flüssigmist — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • fumier liquide — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • liquid manure — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • lisier — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • slurry — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • жижа — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • навозая жижа — srutos statusas Aprobuotas sritis ekologinis ūkininkavimas apibrėžtis Skystis, susidedantis iš gyvūnų šlapimo, kritulių ir kitokių iš mėšlo ištekančių ar nuo mėšlinų paviršių nutekančių nuotekų. atitikmenys: angl. liquid manure; slurry vok.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”